Eng     Укр 

Home
Non-governmental organization «Have a Right!»

Звернення до Міністра юстиції Павла Петренка щодо безладу в Управлінні юстиції Києва

13 Oct 2016 - 16:15

Уже тривалий час іде процес державної реєстрації, пов’язаний із набуттям всеукраїнського статусу громадської організації «Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!».

13 жовтня 2016 року Голові правління громадської організації Віталію Купрію було вчергове відмовлено в прийнятті документів у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві. Там ще досі не зареєстрували документи, які були подані 29 вересня та 5 жовтня 2016 року. А відповідно до статті 26 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» внести їх повинні були протягом трьох робочих днів.

Законом взагалі не передбачається можливість відмови в прийнятті документів. Є лише можливість відмови в державній реєстрації. Проте будь-які причини для її відмови також відсутні.

На сьогодні, відповідно до інформації з реєстру громадських об’єднань громадській організації «Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!» вже присвоєно всеукраїнський статус, проте відомості про всі відокремлені підрозділи досі не внесені.

У своєму депутатському зверненні до Павла Петренка Віталій Купрій просить провести службове розслідування, забезпечити нормальне функціонування столичного управління юстиції та притягнути до дисциплінарної відповідальності Клапцуняк Віталіну Миколаївну та її підлеглих за неналежне виконання своїх обов’язків.